« Wróć

Promocja - karnet wartościowy

Szukasz prezentu dla bliskich, współpracowników, dla siebie? Idealnie trafiłeś. Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję: karnet wartościowy, który daje możliwość skorzystania z usług oferowanych przez kaliski Aquapark.

Nasz karnet sprzedawany jest w formie karty, która zostaje doładowana środkami pieniężnymi. To Ty decydujesz na jakie usługi i za jaką kwotę chcesz doładować kartę. Nie musisz z góry wybierać konkretnych dni i godzin, przychodzisz kiedy masz ochotę i korzystasz ile chcesz z atrakcji Kaliskiego Parku Wodnego. A za wszystko płacisz środkami zgromadzonymi na karcie.

Kupując karnet możesz otrzymać nawet do 30% dodatkowych środków do wykorzystania. Tym samym wartość zgromadzonych przez Ciebie środków na karcie, zwiększa się. Dla przykładu doładowując kartę za 200 zł masz do wykorzystania aż 240 zł. Ta kwota nigdy nie przepada. Nawet jeśli termin ważności minie, wystarczy, że doładujesz kartę najniższą kwotą a zostanie ona dodana do zgromadzonych już środków. Kartę można wielokrotnie doładować. Przy pierwszym zakupie pobierana jest jednorazowa opłata w wysokości 20 złotych i karta staje się Twoją własnością.

 

Zasady karnetów wartościowych:
1. Karnet wartościowy sprzedawany jest w formie karty, która zostaje doładowana wartością wybraną przez Klienta.
2. Klient może z usług basenowych, saunowych, z kręgielni i lodowiska korzystać płacąc za nie według obowiązujących stawek, środkami zgromadzonymi na karcie. Opłata za wypożyczenie łyżew czy obuwia na kręgielni nie może być rozliczana środkami zgromadzonymi na karnecie.
3. Karta po wyczerpaniu zgromadzonych na niej środków, może zostać wielokrotnie doładowana.
4. Przy pierwszym zakupie „Karnetu Wartościowego” do jego ceny doliczana jest jednorazowa opłata za kartę w wysokości 20 zł. Do 31 grudnia 2019 opłata zostaje zniesiona.
5. Karnetem wartościowym nie można regulować opłat za bilety: grupowe, szkolne grupy zorganizowane, nauki pływania, zajęcia Aqua Baby.
6. Wartość karnetu nie podlega zamianie na gotówkę.
7. W przypadku wyczerpania się środków karnetu, brakującą kwotę okaziciel karnetu zobowiązany jest uiścić, przy rozliczeniu, gotówką lub kartą płatniczą w kasie.
8. Wartości z kilku karnetów nie sumują się.
9. Karnet wartościowy posiada określony w ofercie sprzedaży okres jego ważności.
10. Zakupiony towar i usługa po zatwierdzeniu transakcji nie podlega zwrotowi.
11. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy regulaminu obiektu.

 

 

 

Galeria