« Wróć

Masaż wodny

To rodzaj hydroterapii, zabiegów, które polegają na polewaniu całego ciała lub jego fragmentów skupionym lub wachlarzowatym strumieniem wody, o zmiennej temperaturze. To doskonałe miejsce do zabiegów kąpielowych i regeneracyjnych po wizycie w saunie fińskiej czy saunie parowej.

Bicze wodne korzystnie wpływają na skórę, usuwają zmęczenie oraz odprężają. Przy tym oprawiają samopoczucie, dodają energii i pozwalają poczuć się świeżo i młodo.

Bicze wodne przyniosą ulgę osobom cierpiącym na choroby zwyrodnieniowe oraz bóle stawów. Codzienne korzystanie z uderzeń wodą zmniejszy napięcie mięśni i bóle głowy. Takie zabiegi pozwolą skutecznie walczyć z bezsennością.

Oczywiście, nie można zapomnieć także o dobroczynnym wpływie biczów wodnych na wygląd. Doprowadzają do poprawy ukrwienia skóry, przyśpieszają spalanie tkanki tłuszczowej, jak również i redukują cellulit. Warto, aby z dobrodziejstwa biczy wodnych korzystały kobiety po porodzie. Dzięki takim zabiegom stosowanym codziennie mogą przywrócić sprężystość mięśni oraz brzucha.

Brodzik Kneipp’a to miejsce do brodzenia po zbiornikach z ciepłą i zimną wodą na przemian. Dzięki naprzemiennemu ochładzaniu i ogrzewaniu stawów skokowych poprawia się przepływ krwi w całym organizmie.

Komfortowa wanna SPA dla 6-ciu osób, w której odczujesz pełny komfort zabiegu hydromasażu. W wannie SPA odpoczną Twoje mięśnie, obniży się napięcie, a stres ustąpi w kilka chwil.