Wersja domyślna Wysoki kontrast - +

Reklama

                                                  

Serdecznie zapraszamy do składania ofert na wynajem powierzchni reklamowych na terenach Kaliskiego Parku Wodnego przy ul. Sportowej 10 w Kaliszu.

 

Oferujemy:

 

Baner 3,7m x 0,8m lub 3,0m x 0,8m. - integralny element ścieżki prowadzącej do wejścia głównego;
- 300zł/netto/m-c

Baner oczkowany 2,5m x 1,5m - ogrodzenie (siatka) 

- 300zł/netto/ m-c

Bilboardy dwustronne - 5,04m x 2,38m  
- 600 zł netto / m-c / jedna strona

- 1000 zł netto / m-c / dwie strony

Bilboardy dwustronne 6,0m x 3,0m. -widoczne zarówno od strony parkingów oraz z Trasy Bursztynowej, łączącej drogi krajowe numer 12 i 25;
- 900 zł/netto/m-c / jedna strona

- 1300 zł/netto/m-c / dwie strony

Ramy formatu B1 - znajdują się przy szatniach, kasach głównych oraz w przebieralniach zapewniając maksymalną ilość osób przebywających w pobliżu nośników reklamowych;-
- 150zł/netto/m-c

Ramki formatu A4 - Szafki w szatni Hali Basenowej - widoczne dla wszystkich klientów korzystających z usług Aquaparku oraz Saunarium.
- 20zł/netto/szt. m-c

 

Pragniemy dodać, iż na terenie naszego kompleksu znajduje się bardzo wiele atrakcji. Poza halą basenową wewnętrzną oraz basenami zewnętrznymi oferujemy naszym klientom jedno z najnowocześniejszych w regionie Saunarium, Klub Fitness, Centrum Zdrowia i Urody oraz Kręgielnię. Sprawia to, że jesteśmy bardzo chętnie odwiedzanym ośrodkiem. Proponowane przez nas banery są oświetlone przez latarnie na terenach parkingów i znajdują się w miejscach widocznych przez wszystkich klientów nas odwiedzających, czyli w okolicy wejścia głównego. W pobliżu kaliskiego Aquaparku znajduje się również park miejski oraz stadion. 

Cena za miesiąc ekspozycji zależna jest również od czasu na jaki zawarta będzie umowa. Produkcja i montaż nośników reklamowych ustalana jest indywidualnie.

 

W celu ustalenia szczegółów naszej oferty prosimy o bezpośredni kontakt.

Osoba do kontaktu: Zuzanna Booij  tel. 62 598 67 09
adres e-mail: z.booij@park-wodny.kalisz.pl

 

Oferty pisemne można składać w siedzibie spółki AQUAPARK KALISZ, ul. Sportowa 10, 62-800 Kalisz w godzinach 07.00-15.00.

 

Zapraszamy do współpracy.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 AQUAPARK KALISZ Sp. z o.o.